Eşiksiz Sürme Cam Balkon Sistemleri


Antalya Cam Balkon , katlanır cam sistemleri konusunda yeni ürün tasarımı faaliyetleri sonucunda, Eşiksiz Cam Balkon Sistemini kullanıcının hizmetine sunmuştur. Bu sistem iç ve dış mekânlarda kullanma alternatifinin yanı sıra istenildiği zaman iç ve dış ortam, arada herhangi bir kayıt ve cam olmadan birleştirme olanağı sunuyor.

Yeni Eşiksiz Cam Balkon Sistemi iç mekânlarda,(balkonlar dâhil) kafe, restoran, mağaza içi ve vitrinleri, lokantalar, ofisler, oto galerileri gibi yerlerde kullanılıp daha ferah mekânlar oluşturmak amacıyla tasarlanmıştır.

Eşiksiz Cam Balkon Sistemi kanatlar toplandığında çok az yer kaplaması, kullanım alanı dar olan yerler için ideal bir çözümdür.

Sistem istenildiği zaman cam panellerin, istenilen sayıda bir veya birden fazla köşeye toplanması esasına dayanmakta ve sadece üstten taşıma prensibine göre çalıştığı için altta kasa profili veya ray sadece 20 mm’dir. Böylece giriş-çıkışlarda zeminde herhangi bir engel oluşturmuyor. Tekerlek geçişine de uygundur.

Eşiksiz Cam Balkon Sistemi sadece yatay olarak hareket ederek size mekânlarınızı daha çekici hale getiriyor. Kanat üstünde bulunan 2 adet tekerlek ile hareket ettirilir. Alt kılavuzlar sistemi dengede tutarken kanatların sağa sola kolayca taşınmasını sağlıyor.

Yeni tasarım kilit sayesinde İçten ve dıştan kilitleme açma seçenekleri ile tam bir güvenlik sağlamaktadır. Eşiksiz Cam Balkon Sisteminde 6, 8 ve10 mm kalınlığında temperli cam uygulamasına uygun baza profilleri mevcuttur.

Eşiksiz Cam Balkon Sisteminde perde uygulanmasına elverişli profiller kullanılarak perde uygulaması yapılabilmektedir. Eşiksiz Cam Balkon Sistemi Mekanizması son derece basit olduğu için arıza yapmaz, ayar gerektirmez. Cam aralarında Mıknatıslı Cam Balkon Fitili, Şeffaf Cam Balkon Fitili veya Alüminyum fitil kullanılır.Bu sayede yalıtım seviyesi üst düzeydir.

Eşiksiz Cam Balkon Sisteminde kullanılan alüminyum profilleri istenen tüm ral renklerinde ve ahşap desenlerinde uygulama yapılabilir. Sistemde kullanılan aksesuar siyah ve gri renk olmak üzere iki çeşittir.

Eşiksiz Cam Balkon Sistemi kullanımı da oldukça kolaydır. Sistem ömrünü uzatmak için kullanılan profil ve aksesuarlarının orijinal ürünü olması çok önemlidir.