Otomatik Hareketli Küpeşte


Hareketli Cam Balkon projelere uygun olarak özel üretilir ve birçok alanda kullanılabilen, kullanışlı bir cam sistemidir. En yeni geliştirilen otomatik pencere sistemlerinden bir tanesi olan giyotin cam motorludur ve bu cam modülü- nün çalışma stili otomasyon sistemidir. Bu sistemde, üçlü yan ray kanalları içerisinde yer alan camlar dikey hareket etmektedir. Camların yukarı aşağı hareket etmesini başta ithal Zentax kayış olmak üzere, askı plangalar ve motor sağlar.

Bu güçlendirilmiş hareket sistemi ile camlara orantılı bir hareket kabiliyeti kazandırılmıştır. Aslında bu cam sisteminin en can alıcı noktası sistemin ilk sırasında yer alan sabit camdır. Diğer hareketli camlar söz konusu bu sabit camın üzerine çekilir ve dolayısıyla sistem açık konumdayken camlar küpeşte vazifesi görür ve giyotin camı oluşturur. Bu muazzam sistemin kullanımı oldukça basittir. Ürünün kullanımını dakikalar içerisinde öğrenebilir ve uygulayabilirsiniz.

Nerelerde Kullanılır?

Bir çok kullanım alanı olan giyotin cam sistemi genelde fransız balkon olarak bilinen balkonlarda cafe ve restauranlarda, oda bölmelerinde, çatı teras ve akıllı ev sistemlerinde kullanılmaktadır.

Bu yerlerin dışında firmamızın tecrübeli elemanlarından destek istemeniz halinde izolasyon ve yalıtım istediğiniz alanlarla ilgili en uygun proje seçeneğine ulaşabilirsiniz.

Kumandalı Cam Balkon

Açık mekanlarınız, terasınız, kış bahçeniz ve balkonlarınız tek tuş yardımı ile ısı ve ses yalıtımlı kapalı mekan haline dönüşüyor...