Katlanır Cam Balkon Sistemleri


Antalya Cam Balkon sistemlerinde kullanılan tüm aksesuar ve malzemelerinin üzerinde kalite güvencesi olan logosu bulunmaktadır.

Cam Balkon kapama sisteminde kullanılan aliminyum profiller, Katlanır cam sistemlerine özgü dizaynı ile kendi tesislerimizde özel olarak üretilmiş, kalitesi kanıtlanmış tescilli ürünlerdir.

Cam Balkon kapama sistemlerinde kullanılan kasa profili, her bir ayaktaki çift rulmanı taşıyacak şekilde iki raylı olarak dizayn edilmiş ve üretilmiştir.

Cam Balkon sistemlerinde kullanılan kasa profili iç ve dış yalıtımı tam sağlamak için tırnak setli olarak dizayn edilmiştir.

Cam Balkon sistemine ait cam taşıyıcı olan kanatlar 8 mm. ve 10 mm. cam kullanımına uygun olarak 2 çeşittir.

Katlanır cam balkon sistemlerinde, eloksal (naturel), beyaz, krem olarak standart renkler mevcuttur. Arzu edildiği takdirde özel renk uygulanır.

Cam Balkon sistemlerinin teker baplantı ayakları oksitlenmeye karşı paslanmaz çelikten üretilmiştir.

  • Her bir kanatta 8 rulman olup tüm rulmanlar ayrı ayrı taşıyıcı özelliğe sahiptir.
  • Sistem üstten monte edilirse üsteki 4 rulman taşıyıcı görevi yapar, alttaki 4 rulman klavuzlama yapar. Sistem alttan monte edilirse alttaki 4 rulman taşıyıcı görevi yapar, üstteki 4 rulman klavuzlama yapar.
  • Cam Balkon sistemi, istenildiğinde üsten taşımalı, istenildiğinde alttan taşımalı olarak monte edilme imkanına sahiptir.
Cam Balkon Sistemleri