Isı Camlı (Jaluzili) Katlanır Cam Balkon


Antalya Cam Balkon Sistemlerinde Isı Camlı sistemlerde kullanılan tüm aksesuar ve malzemelerinde üzerinde kalite güvencesi olan logosu bulunmaktadır.

Isı Camlı Balkon kapama sisteminde kullanılan aliminyum profiller, Katlanır cam sistemlerine özgü dizaynı ile kendi tesislerimizde özel olarak üretilmiş, kalitesi kanıtlanmış tescilli ürünlerdir.

Isı Camlı Balkon kapama sistemlerinde kullanılan kasa profili, her bir ayaktaki çift rulmanı taşıyacak şekilde iki raylı olarak dizayn edilmiş ve üretilmiştir.

Isı Camlı Balkon Sistemlerindeki bazalar 30 mm cam kullanımına uygun olarak üretilmiştir.

Isı Camlı Balkon Sistemlerinde; Pres, Eloksal, Bronz olarak standart renkler mevcuttur.

Isı Camlı Balkon Sistemlerinde teker bağlantı ayakları oksitlenmeye karşı paslanmaz çelikten üretilmiştir.

Isı Camlı Balkon Sistemleri; istenildiğinde üstten taşımalı, istenildiğinde alttan taşımalı olarak monte edilme imkânına sahiptir. Her bir kanatta 8 rulman vardır. Sistem üstten monte edilirse; üstteki 4 rulman taşıyıcı görev yapar, alttaki 4 rulman kılavuzlama yapar. Sistem alttan monte edilirse; alttaki 4 rulman taşıyıcı görev yapar, üstteki 4 rulman kılavuzlama yapar.

Isı Camlı Balkon Sisteminde dik ve yatay profillerin bağlantısında dış yüzeyden gözle görülmeyen plastik aparat kullanılarak görsel bütünlük sağlanmıştır.

  • Balkon Sisteminde dik profiller arasında mıknatıslı fitille yalıtım sağlanmaktadır. Ayrıca dikey kullanıma sahip profillerde bulunan kanallar sayesinde istenildiği takdirde mıknatıslı fitille beraber kıl fitil kullanımına da olanak sağlanmaktadır.
Cam Balkon Sistemleri